KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872148
nr 1287 2148
Reinaker, Trespann på stäppen, signerad. Olja på duk, 23x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:10:37
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)